Zeyni Başak Kimdir?

    20 ekim 1993 tarihinde Bursa’da dünyaya geldim, öğrenim hayatıma Doğanbey ilköğretim okulunda başladım. Ortaokula da burada devam ederek tamamladım. Liseyi Hüseyin Özdilek Tekstil Anadolu ve Teknik Lisesinde okudum. Orta öğretimimi de tamamladıktan sonra Bursa Uludağ Üniversitesinde Beden eğitimi ve spor öğretmenliği bölümünü tamamladım.
 
    Spora olan ilgim çocukluk çağımdan beri vardı. İlkokulda atletizm ile spor hayatıma başladım. Okul takımına katıldım. Ardından lisenin ilk yılında okulun bayan futbol takımına seçildim. Okul takımıyla beraber çeşitli spor klüplerinde futbol oynadım. Liseyi tamamladıktan sonra yetenek sınavıyla Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümüne girmeye hak kazandım. Üniversite ikinci sınıfa kadar futbola devam ettim ve aynı zamanda bir spor salonunda eğitmen olarak hizmet vermekteydim. Çeşitli spor klüplerinde çalışırken aynı zamanda eğitimimi sürdürdüm.
 
    Üniversitenin üçüncü yılında halen devam etmekte olduğum Bursa’da Carrefour  Macfit bünyesinde kişisel antrenör olarak hizmet vermeye başladım.
 
    Kişisel antrenör olarak hizmet vermenin yanı sıra pilates, step ve dans dersleri vermekteyim. İşimi, insanları, insanlara faydalı olmayı çok seviyorum.